+370 687 48808 nijole@hgs.lt

Konsultacijos

Konsultacija psichologo kabinete

Individuali konsultacija – Privati psichologo konsultacija yra pats seniausias ir, nepaisant technologijų pažangos, iki šiol pats efektyviausias būdas suteikti psichologinę pagalbą. Psichologinė konsultacija – tai „gyvas“ psichologo ir kliento pokalbis psichologo kabinete arba kliento pasirinktoje vietoje (namuose, darbe, gydymo įstaigoje ar pan.)

Konfidencialumas. Kadangi norime maksimaliai užtikrinti Jūsų privatumą, konsultacijų kalendorius yra sudarytas taip, kad būtų paliekamas laisvas laikas tarp konsultacijų. Tokiu būdu galite būti visiškai tikri, kad nesusitiksite su kitu klientu nei prieš savo konsultaciją, nei po jos.

Pasirinkus privačią konsultaciją, užmokėti už paslaugą galima susitikimo metu.

Šiuo metu privačios konsultacijos teikiamos Psichologo kabinete Užuolankos g. 11, Alytuje.

Registruokitės konsultacijai tel. 8 687 48808 arba el. paštu: nijole@hgs.lt. Neatsiliepus telefonu iš karto, perskambiname.

Klientų atsiliepimai:

Konsultacija kliento pasirinktoje vietoje


Jeigu auginate mažą vaikutį ir neturite galimybės atvykti pas psichologą į konsultaciją, jei gulite ligoninėje, prižiūrite artimą žmogų ar pan., psichologas konsultacijai gali atvykti ir į Jūsų pasirinktą vietą. Tokiu atveju psichologas atvyks Jūsų nurodytu adresu. Adresą pasakysite telefonu arba, atlikdami užsakymą internetu, nurodysite jį užsakymo lange.

Užmokėti už paslaugą galima iš anksto arba susitikimo metu.

Už Alytaus miesto ribų kaina derinama individualiai.

Dėl atvykimo į vietą registruokitės konsultacijai tel. 8 687 48808 arba el. paštu: nijole@hgs.lt

Klientų atsiliepimai: