+370 687 48808 nijole@hgs.lt

Psichologė Nijolė Jakubaitienė

Nijole_Jakubaitiene

Nijolė Jakubaitienė yra profesionali psichologė, dirbanti su paaugliais ir suaugusiais.

Išsilavinimas: Išsilavinimas yra įvairiapusis. Baigusi Klaipėdos medicinos mokyklą, studijas tęsė Klaipėdos Universitete ir įgijo reabilitacijos ir slaugos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, vėliau Klaipėdos Universitete baigė psichologijos bakalauro studijas, Vytauto Didžiojo universitete įgijo sveikatos psichologijos magistro kvalifikacinį laipsnį. LSMU Psichofiziologijos ir elgesio terapijos institute baigtas kognityvinės ir elgesio psichoterapijos kursas.

Konsultuojanti Kognityvinės ir elgesio psichoterapijos terapeutė yra žymių Europos ir Amerikos profesorių psichologų psichoterapeutų mokinė. N. Jakubaitienė darbo patirtį įgijo dirbdama medicinos psichologe reabilitacijos įstaigoje, konsultuodama psichosomatinėmis, fizinėmis ligomis sergančius žmones ir jų artimuosius. Mokymo įstaigoje konsultuodama vaikus, jų tėvus, pedagogus. Savo darbe taiko naujausius šiuolaikinės psichologinės diagnostikos ir gydymo metodus, tame tarpe modernią ir efektyvią kognityvinę ir elgesio terapiją. Gerai įvaldžiusi relaksacijos ir valdomos vaizduotės, meditacijos technikas.

Stažuotėse Vokietijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Norvegijoje turėjo galimybę susipažinti su tos šalies psichinės sveikatos priežiūros veikla bei medicinos psichologo indėliu, teikiant kompleksinę pagalbą įvairių psichikos sutrikimų turintiems pacientams.

Psichologė yra daugelio publikuotų straipsnių autorė. Lektorė. Skaito paskaitas, veda seminarus organizacijoms, bendruomenių nariams. Mokymų ekspertinės sritys – darbuotojų emocinė kompetencija, savęs pažinimas ir valdymas, jausmų ir emocijų sudėtingose situacijoje analizė, minčių kontrolė, kuriant harmoningą ir atvirą atmosferą savyje ir komandoje.

Nuolat tobulina kvalifikaciją, dalyvauja mokslinėse konferencijose bei seminaruose.

Užsiima privačia psichologo praktika.

Darbo sritis: psichosomatiniai sutrikimai, nerimas ir panikos atakos, įvairios baimės, depresija, krizės, netektys, potrauminio streso sutrikimai, perfekcionizmo padariniai, skyrybos.